Menu

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2017/2018

 

Piłka siatkowa dziewcząt

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

I MIEJSCE

FINAŁ REJONU BIALSKOPODLASKIEGO

V MIEJSCE

1. Świderska Weronika      IIIB

2. Jóźwiak Julia                    IIIF

3. Poreda Joanna                IA

4. Szczygielska Natalia      ID

5. Woźniak Maria              IIC

6. Karwowska Joanna      ID

7. Latoch Karolina             IID

8. Sopyła Alicja                  IA

Pika siatkowa chłopców

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

V MIEJSCE

1. Słomka Jakub IIIF

2. Koryś Konrad IID

3. Nowek Jakub IA

4. Kardas Kacper IA

5. Abramek Dariusz IID

6. Pieniak Łukasz IIB

7. Rzewuski Patryk IIE

8. Krasuski Hubert IIIA

9.  Ostrysz Bartosz IB

10. Mitura Kacper IIIA

 

 

Piłka ręczna dziewcząt

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

II MIEJSCE

1. Bartnicka Kamila               IIC

2. Bocian Dagmara                IIC

3. Kłoda Kinga                        IIID

4. Mańkowska Weronika     IIIA

5. Markowska Karolina        IIIF

6. Mateńka Katarzyna          IE

7. Ostrysz Klaudia                  IIIA

8. Przybysz Alicja                   IID

9. Różycka Ewelina               IIIF

10. Wysokińska Aleksandra IIIE

Piłka ręczna chłopców

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

II MIEJSCE

1. Abramek Dariusz IID

2. Cegiełka Bartosz IIA

3. Izdebski Maciej IA

4. Karwowski Tomasz IIIE

5. Koryś Konrad IIC

6. Król Mikołaj IIA

8. Milewski Jan IIA

9. Nowek Jakub IA

10. Ostrysz Bartosz IB

11. Pucyk Michał IIE

12. Słomka Jakub IIIF

13. Sprycha Szymon IIC

14. Szewczak Bartosz IA

15. Żętała Jakub IIA

Koszykówka dziewcząt

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

I MIEJSCE

FINAŁ REJONU BIALSKOPODLASKIEGO

III MIEJSCE

1. Dylak Karolina             IIIF

2. Górka Izabela               IIIE

3. Jóźwiak Julia                 IIIF

4. Karpińska Weronika   ID

5. Konieczna Klaudia      IIB

6. Poreda Joanna            IA

7. Sopyła Alicja                IA

8. Stolarczyk Katarzyna IIC

9. Szewczak Marta         IB

10. Świderska Weronika IIIB

11. Zabłocka Patrycja    IIC

12. Konieczna Andżelika IIIB

13. Szczęsna Anna            IIC

Pływanie – dziewczęta

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

II MIEJSCE

FINAŁ REJONU BIALSKOPODLASKIEGO

IV MIEJSCE

Sztafeta pływacka 6 x 25m

1. Zabłocka Weronika IIIB

2. Zabłocka Patrycja IIC

3. Płudowska Katarzyna IIIB

4. Kłoda Kinga IIID

5. Zarzycka Milena IIB

6. Pogonowska Natalia IIE

7. Jóźwiak Julia IIIF

8. Nurzyńska Paulina IIIF

Starty indywidualne – pływanie (50m.)

Zabłocka Weronika IIIB             I miejsce – styl motylkowy

Zabłocka Patrycja IIC                 II miejsce – styl klasyczny

Płudowska Katarzyna IIIB        III miejsce – styl dowolny

Zarzycka Milena IIB                   III miejsce – styl grzbietowy

Pływanie – chłopcy

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

II MIEJSCE

FINAŁ REJONU BIALSKOPODLASKIEGO

IV MIEJSCE

Sztafeta pływacka 6 x 25m (chłopcy)

  1.  Zdanikowski Bartek IIIA

  2. Kania Szymon IIIA
  3. Metkowski Bartek IIIE
  4. Kuryła Sebastian IIIE
  5. Słomka Jakub IIIF
  6. Milewski Jan IIIA
  7. Żętała Jakub IIA
  8. Król Mikołaj IIA

 

Starty indywidualne – pływanie (50 m.)

Milewski Jan IIA                  II miejsce – styl motylkowy

Król Mikołaj IIA                   III miejsce – styl klasyczny

Zdanikowski Bartek IIIA    III miejsce – styl dowolny

Metkowski Bartek IIIE        II miejsce – styl grzbietowy

 

Pika nożna halowa chłopców

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

I MIEJSCE

FINAŁ REJONU BIALSKOPODLASKIEGO

II MIEJSCE

1. Słomka Jakub          III F

2. Józwik Jakub            III E

3. Nowek Jakub           I A

4. Izdebski Maciej       I A

5. Abramek Dariusz    II D

6. Borkowski Kacper  II A

7. Izdebski Patryk       II A

8. Piszcz Wojciech       II A

9.  Osiński Paweł         II A

10. Żętała Jakub           II A

11. Koryś Konrad         II E

Pika nożna 10 osobowa  chłopców

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

IV MIEJSCE

1. Słomka Jakub          III F

2. Józwik Jakub            III E

3. Nowek Jakub           I A

4. Izdebski Maciej       I A

5. Uszko Piotr              II A

6. Borkowski Kacper  II A

7. Izdebski Patryk       II A

8. Piszcz Wojciech       II A

9.  Osiński Paweł         II A

10. Żętała Jakub           II A

Pika nożna halowa dziewcząt

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

IV MIEJSCE

1. Świderska Weronika IIIB

2. Sobczak Olga              IIIC

3. Kwaśna Weronika      II C

4. Zarzycka Karolina       II E

5. Szczęsna Anna

6. Karwowska Joanna     ID

7. Latoch Karolina           IID

8. Szklarz Paulina              I B

9. Zabłocka Patrycja         II C

Piłka nożna 10 osobowa dziewcząt

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

IV MIEJSCE

1. Świderska Weronika IIIB

2. Sobczak Olga              IIIC

3. Kwaśna Weronika      II C

4. Zarzycka Karolina       II E

5. Szczęsna Anna             I A

6. Karwowska Joanna     ID

7. Latoch Karolina           IID

8. Szklarz Paulina              I B

9. Zabłocka Patrycja         II C

10.Opalińska Wiktoria      I A

 

Koszykówka chłopców

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

IV MIEJSCE

1. Słomka Jakub          III F

2. Badurka Maciej      II C

3. Ostrysz Bartosz       I B

4. Szewczak Bartosz    I E

5. Koryś Konrad           II E

6. Abramek Dariusz     II D

7. Strzelec Michał        II E

8. Piszcz Wojciech       II A

9.  Osiński Paweł         II A

10. Kuryła Sebastian    III E

Tenis stołowy drużynowy chłopców

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

III MIEJSCE

1. Nowek Jakub          I A

2. Pieniak Łukasz        II E

3. Strzelec Marcin      II E

 

Tenis stołowy drużynowy dziewcząt

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

III MIEJSCE

1. Szczęsna Anna          I A

2. Sopyła Alicja              I A

3. Ciężka Karolina          I D  

 

 

Szachy drużynowe

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

II MIEJSCE

 

1. Opalińska Wiktoria          I A

2. Milcarz Mikołaj                 I A

3. Pycka Bartosz                    I A

4. Żurawski Bartosz               I A

5. Trochim Sebastian            II B

 

Liga lekkoatletyczna dziewcząt

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

II MIEJSCE

FINAŁ REJONU BIALSKOPODLASKIEGO

IV MIEJSCE

1. Jastrzębska Weronika  III C                   10. Woźniak Maria          II C

2.Jezierska Julia                 II B                     11. Zarzycka Karolina      II E

3. Jóźwiak Julia                III F                       12. Żurawska Małgorzata   II D

4. Karwowska Paulina    III B                       13. Warpas Dominika      III E

5. Kłoda Kinga                 III D                        14.Świderska Weronika     III B

6. Kołodziej Alicja          III B                         15. Szczęsna Anna               IA

7. Latoch Karolina      II D                              16. Sopyła Alicja                       IA

8. Mróz Sylwia             III D                            17. Radomyska Patrycja         I A

9. Pogonowska Natalia   II E

 

 

 

Liga lekkoatletyczna chłopcy

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

IV MIEJSCE

 1. Abramek Dariusz II D

 2. Badurka Maciej II C

3. Bajora Daniel III D

4. Borowiec Adam  II A

 5. Chudzik Mateusz  III A

 6. Domań Tobiasz II A

 7. Metkowski Bartek  III E

 8. Nowek Jakub   I A

 9. Osiński Paweł II A

 10. Piszcz Wojciech II A

 11. Romańczyk Sebastian III C

 12. Rzewuski Patryk  II E

13. Skwarek Rafał   II E

14. Szewczak Bartosz   I E

15. Żętała Jakub  II A

Sztafetowe biegi przełajowe  dziewcząt

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

III MIEJSCE

1. Jastrzębska Weronika         III C

2. Jezierska Julia                        II B

3. Bessaraba  Julia                    II B

4. Sopyła Alicja                          I A

5. Szczęsna Anna                      I A

6. Sobczak Olga                         III C

7. Szczygielska Natalia              I D

8. Karwowska Joanna               I D

9. Zarzycka Karolina                  II E

Sztafetowe biegi przełajowe  chłopców

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

II MIEJSCE

FINAŁ REJONU BIALSKOPODLASKIEGO

II MIEJSCE

FINAŁ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

III MIEJSCE

 1. Borowiec Adam                II A

 2. Chudzik Mateusz               III A

 3. Osiński Paweł                      II A

 4. Piszcz Wojciech                   II A

 5. Romańczyk Sebastian        III C

 6. Żętała Jakub                        II A

7. Krasuski Hubert                   III A

Siatkówka plażowa

FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGO

I MIEJSCE

FINAŁ REJONU BIALSKOPODLASKIEGO

III MIEJSCE

 

  1. Jóźwiak Julia IIIF
  2. Weronika świderska IIIB
  3. Latoch Karolina IID

                             Liga lekkoatletyczna chłopcy i dziewczęta rok szkolny 2018/2019

                           FINAŁ POWIATU ŁUKOWSKIEGOI MIEJSCE

 

 

 

 

KLASY III (2015- 2018) Osiągnięcia sportowe:

Kinga Kłoda IIID - 2016/2017 Finalista Województwa Lubelskiego w pływaniu sztafetowym,

2015/2016 – 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w pływaniu sztafetowym

Katarzyna Płudowska IIIB- 2016/2017 Finalista Województwa Lubelskiego w pływaniu sztafetowym,

2015/2016 – 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w pływaniu sztafetowym

Paulina Nurzyńska IIIF- 2016/2017 Finalista Województwa Lubelskiego w pływaniu sztafetowym

2015/2016 – 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w pływaniu sztafetowym

Julia Jóźwiak IIIF- 2016/2017 Finalista Województwa Lubelskiego w pływaniu sztafetowym

2015/2016 – 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w pływaniu sztafetowym, 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w koszykówce, 2016/2017 – 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w siatkówce, 2016/2017 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w Lekkoatletyce

Weronika Zabłocka IIIB- 2016/2017 Finalista Województwa Lubelskiego w pływaniu sztafetowym i indywidualnym

2015/2016 – 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w pływaniu sztafetowym

Jakub Słomka IIIF- 2015/2016 – 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w pływaniu sztafetowym,  2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w piłce nożnej halowej

Sebastian KuryłaIIIE- 2015/2016 – 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w pływaniu sztafetowym

Bartek Metkowski IIIE- 2016/2017 – 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w pływaniu sztafetowym

Jakub Józwik IIIE- 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w piłce nożnej halowej

Bartek Zdanikowski IIIA- 2015/2016 – 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w pływaniu sztafetowym i indywidualnym

Szymon Kania IIIA- 2015/2016 – 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w pływaniu sztafetowym i indywidualnym

Weronika Świderska IIIB - 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w koszykówce, 2016/2017 – 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w siatkówce, 2016/2017 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w Lekkoatletyce

Karolina Dylak IIIF - 2017/2018 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w koszykówce

Sebastian Romańczyk IIIC -2015/2016 – 2017/2018 Finalista Województwa Lubelskiego w indywidualnych biegach przełajowych, 2017/2018 Finalista Województwa Lubelskiego w drużynowych biegach przełajowych

Mateusz Chudzik IIIA- 2015/2016 – 2017/2018 Finalista Województwa Lubelskiego w indywidualnych biegach przełajowych

Sylwia Mróz IIID -2016/2017 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w Lekkoatletyce

Szymon Dębowski IIIF– 2015/2016 – 2016/2017 Finalista Rejonu Bialskopodlaskiego w pływaniu sztafetowym

 

 

 

Początek strony