Menu

 

 

Samorząd szkolny (kadencja 2016/17)

Opiekun: mgr Katarzyna Grzyb

Przewodniczący: Adam Borowiec
Zastępca: Karolina Sobiech
Sekretarz: Bartosz Piotr Gajda
Sekretarz: Maciek Patryk Kruczek
Osoby dobrane do składu samorządu: Kasia Janiszek (skarbnik), Juliusz Świętoński (informacje na stronie internetowej), Joanna Kalisz (aktualizacja szkolnej gazetki)


Samorząd szkolny (kadencja 2015/16)

Opiekun: ks. Łukasz Kałaska

Przewodniczący: Bartłomiej Pichnicki
Zastępca: Jakub Kania
Sekretarz: Karolina Sobiech
Skarbnik: Kinga Jabłońska
Osoby dobrane do składu samorządu: Bartosz Czernic, Justyna Strzyżewksa
Rzecznik Praw Ucznia: mgr. Dymitr Pastuch


Samorząd szkolny (kadencja 2014/15)

Opiekun: mgr Małgorzata Wierzchowska

Przewodniczący: Jakub Rodak
Zastępca: Izabela Szczepaniak
Sekretarz: Aleksandra Wereszczyńska
Skarbnik: Piotr Przeździak
Rzecznik Praw Ucznia: --------


Samorząd szkolny (kadencja 2013/14)

Opiekun: mgr Agnieszka Król

Przewodnicząca: Magda Golba
Sekcja sportowa: Daniel Piszcz
Sekcja artystyczna: Maja Galińska
Sekcja finansowo-medialna: Mateusz Mućka
Sekcja rozrywkowa: Daniel Goławski
Rzecznik Praw Ucznia: mgr Elżbieta Stadnik Kowalczyk


Samorząd szkolny (kadencja 2012/13)

Opiekun: mgr Agnieszka Król

Przewodnicząca: Monika Kowalczyk
Zastępca: Radosław Józwik
Skarbnik: Hubert Chojniak
Sekretarz: Katarzyna Karwowska
Rzecznik Praw Ucznia: dr Marek Okoń


Samorząd szkolny (kadencja 2011/12)

Opiekun: mgr Elżbieta Stadnik-Kowalczyk

Przewodnicząca: Karolina Dołęga
Zastępca: Bartosz Osiak
Sekretarz: Grzegorz Kurowicki
Skarbnik: Maciej Bancerz
Rzecznik Praw Ucznia: dr Marek Okoń


Samorząd szkolny (kadencja 2010/11)

Opiekun: mgr Jarosław Sierakowski 

Przewodnicząca: Aleksandra Duszek
Zastępca: Milena Borkowska
Sekretarz: Piotr Federczyk
Skarbnik: Maciej Piechowiak
Rzecznik Praw Ucznia: mgr Zygmunt Zalewski


Samorząd szkolny (kadencja 2009/10)

Opiekunowie: mgr Jarosław Sierakowski, mgr Katarzyna Grzyb

Przewodniczący: Jakub Celej
Rzecznik Praw Ucznia: mgr Zygmunt Zalewski


Samorząd szkolny (kadencja 2008/09)

Opiekunowie: mgr Włodzimierz Kowalczyk, mgr Jarosław Sierakowski

Przewodniczący: Marcin Jezierski
Zastępcy: Katarzyna Oklińska, Magda Wielgosz
Skarbnik: Olga Gajownik
Sekretarz: Ewelina Adrian


Początek strony