Menu

 

Wykaz uczniów biorących udział w olimpiadach i konkursach

IV Liceum Ogólnokształcącego

 w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Olimpiada / Konkurs

Etap

Nauczyciel prowadzący

Etap szkolny

1

 

Łukasz Kopeć

Natalia Gomoła

Dagmara Bocian

III e

II c

II c

Olimpiada Literatury
i Języka Polskiego

 wojewódzki

 okręgowy

 okręgowy

Zofia Kamola

Agnieszka Kopeć

Agnieszka Kopeć

3

2

Norbert Duda

Ewa Poźniak

Gabriela Pawlik

Kacper Galiński Martyna Burdach

I c

I a

II c

II c

II c

 

Olimpiada Filozoficzna

 okręgowy

 okręgowy

 okręgowy

okręgowy - II m-sce

centralny - finalista

Agnieszka Kopeć

9

3

Sebastian Trochim

I b

 Olimpiada Filozoficzna

okręgowy

Joanna Hawryluk - Machowiec

1

4

Rafał Bednarczyk

III b

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Szkolny

Elżbieta Stadnik - Kowalczyk

1

5

Marcel Biernacki

Maciej Rola

Jakub Żętała

II a

Olimpiada fizyczna

I etap

Jarosław Sierakowski

 

6

Natalia Biernacka

III b

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

III miejsce

Rejonowy

Katarzyna Grzyb

18

7

Izabela Królak Krzysztof Koper

Dawid Borkowski

Kacper Kardas

Oskar Marczak

III c

I c

I c

I c

I e

Olimpiada „ Losy żołnierza
i dzieje oręża polskiego”.

centralny - finalista

okręgowy - finalista

rejonowy

rejonowy

rejonowy

Małgorzata Wiącek

5

8

Kacper Kardas

Dawid Borkowski

Oskar Marczak

Julia Świder

I c

I c

I e

I a

Mistrz Historii Polski Klas Pierwszych

szkolny – I miejsce

szkolny – II miejsce

szkolny – II miejsce

szkolny – III miejsce

Małgorzata Wiącek

34

9

Dawid Borkowski

Kacper Kardas

Monika Dąbrowska

I c

I c

I c

Historia PRL – konkurs szkolny

szkolny

Małgorzata Wiącek

7

10

Łukasz Kopeć

III e

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

centralny - finalista

Agnieszka Cieślak

5

11

Monika Jerzy

Karolina Lendzion

Daniel Szymeczki

Dawid Borkowski

Joanna Karwowska

Paulina Szklarz

I a

I a

I b

I c

I d

I b

Szkolny Konkurs Wiedzy

o społeczeństwie

szkolny

Agnieszka Cieślak

21

12

Martyna Olechowska

Julia Świder

Daniel Szymeczki

Bartłomiej Stępniak

I a

I a

I b

I b

Sejm Dzieci i Młodzieży – XXIV se4sja

 

Agnieszka Cieślak

4

13

Krzysztof Koper

Izabela Królak

I c

III c

Olimpiada Historyczna

wojewódzki

Zygmunt Zalewski

2

14

Julia Słomka

I e

Jesienny Konkurs Recytatorski

wojewódzki

Zofia Kamola

 

15

Iga Bożedajek

Andżelika Marusiak

I b

I b

XII Powiatowy Konkurs Pamięci Agnieszki Osieckiej

powiatowy – I miejsce

powiatowy - wyróżnienie

Zofia Kamola

 

 

16

 

 

Julia Jezierska

Klaudia Konieczna

Magdalena Czubaszek

Sebastian Trochim

II b

II b

I b

II b

Wojewódzki Konkurs na prezentację multimedialną na temat życia
i twórczości S. Wyspiańskiego

Szkolny

Sylwia Gajda

4

17

Ewa Poźniak

Anita Olechowska

Anna Domańska

Kinga Janaszek

Karolina Kasprzak

Oskar Marczak

I a

III b

III c

III c

I e

I e

Konkurs czytelniczy o I. Conradzie-Korzeniowskim zorganizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Lublinie i SBP Zarząd Okręgu w Lublinie

Nagroda

Nagroda

-

-

-

-

 

Sylwia Gajda

6

18

Karolina Sergiel

Anita Olechowska

Katarzyna Jerzy

Kinga Janaszek

III a

III b

III c

III c

Czytelniczo-prasowy konkurs wiedzy o Miejskiej Bibliotece Publicznej zorganizowany przez Łukowską Książnicę

Nagroda

-

-

-

 

Sylwia Gajda

4

19

Norbert Duda

Damian Figat

Poźniak Ewa

Natalia Gromada

I c

I a

I a

II e

,, Bezpieczeństwo i netykieta w internecie” zorganizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ciechanowie

 

Sylwia Gajda

4

20

Aleksandra Ratyńska

Anita Zarzycka

Alicja Przybysz

Natalia Chmiel

Zuzanna Pytlak

Martyna Szewczak

II d

I d

II d

II b

I b

I b

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„ W harmonii z przyrodą”

 

Katarzyna Grzyb

6

21

Julia Kozakiewicz

Karolina Chudzik

III b

III b

Konkurs Wiedzy Genetycznej

wojewódzki – finalista

wojewódzki - finalista

Katarzyna Grzyb

35

22

Julia Kozakiewicz

Magdalena Dąbrowska

Tytus Nawara

III b

III b

III b

Wojewódzki Konkurs Biochemiczny

wojewódzki

Katarzyna Grzyb

30

23

Adrian Mądry

II b

Ogólnopolski Konkurs ,, Bliżej pszczół”

wojewódzki

Katarzyna Grzyb

3

24

Jan Zalewski

Julia Kozłowska

II b

II b

Konkurs biologiczny ,,Powtórka przed maturą”

wojewódzki – finalista

wojewódzki - finalista

Katarzyna Grzyb

34

25

Julia Kozakiewicz

III b

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

wojewódzki

Katarzyna Grzyb

20

26

Sebastian Trockim

Piotr Uszko

Marta Chudzik

Katarzyna Nurzyńska

Aleksandra Jankowska

Julia Kozłowska

Zuzanna Sawicka

II b

II a

I b

I d

I d

II b

II b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

finalista – ocena bdb

- // -

- // -

finalista – ocena db

- // -

- // -

- // -

Marzena Miazek-Banach

Dymitr Pastuch

Dymitr Pastuch

Marzena Miazek-Banach

Marzena Miazek-Banach

Marzena Miazek-Banach

Marzena Miazek-Banach

 

27

Łukasz Kopeć

Adrian Mądry

Katarzyna Nurzyńska

III e

II b

I d

Walentynkowy Konkurs Poetycki

szkolny

Marzena Miazek-Banach

 

28

Katarzyna Nurzyńska

Marta Chudzik

Aleksandra Pucyk

Sebastian Trochim

Julia Kozłowska

Martyna Burdach

I d

I b

I a

II b

II b

II c

Szkolny Konkurs na Najlepszego Anglistę Szkoły – kategoria klasy pierwsze

Kategoria klasy drugie

- // -

- // -

I miejsce

II miejsce

III miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Marzena Miazek-Banach

Marzena Miazek-Banach

Aleksandra Sala

Marzena Miazek-Banach

Marzena Miazek-Banach

Anna Sałasińska

18

 

12

29

Rafał Bednarczyk

III b

Olimpiada Języka Rosyjskiego

okręgowy

Elżbieta Stadnik-Kowalczyk

5

30

Monika Jerzy

Joanna Karwowska

Krzysztof Koper

I a

I d

I c

Konkurs Geograficzny klas I

szkolny

Dorota Uszko

 

31

Magdalena Rosłoń

Martyna Burdach

Maria Woźniak

II c

II c

II c

Konkurs na tłumaczenie prozy anglojęzycznej

szkolny

Anna Sałasińska

 

32

Sandra Koper

Agata Stępniewska

I a

I c

Konkurs Wiedzy Pożarniczej

powiatowy

Janusz Ziomek

24

33

Paweł Osiński

Michał Cisiak

Dawid Żondełek

II a

II a

II a

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

powiatowy

Janusz Ziomek

 

34

Jakub Niedziółka

Karolina Sergiel

Justyna Ciećko

III a

III a

III f

XVII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obronnej I Ochrony Ludności

wojewódzki

Janusz Ziomek

 

35

Weronika Zabłocka

Natalia Biernacka

Zuzanna Woźniak

Sebastian Trochim

Zuzanna Sawicka

Julia Kozłowska

Maciej Rola

Dawid Żondełek

Michał Cisiak

III b

III b

II b

II b

II b

II b

II a

II a

II a

Konkurs z jęz. niemieckiego ,, An der Kul ist Deutsch cool” organizowany przez KUL

II etap

Magdalena Kępa

 

36

Marcin Walo

II a

Olimpiada z Przedsiębiorczości

okręgowy

Aneta Izdebska-Chadaj

25

37

Uczniowie klas pierwszych

 

High School Business Challenge

szkolny

Aneta Izdebska-Chadaj

10

38

Edyta Goławska

Natalia Szczygielska

Joanna Karwowska

Magdalena Zacharska

Izabela Modrzewska

Martyna Olechowska

I a

I d

I d

I d

I d

I a

Pomysł na biznes organizowany przez Inkubator przedsiębiorczości w Łukowie

II miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

III miejsce

III miejsce

Aneta Izdebska-Chadaj

31

39

Łukasz Dybciak

Piotr Łecicki

II a

III f

Kangur Matematyczny

wyróżnienie

wyróżnienie

Hanna Konstanta

47

Kl. I,II, III

 

Wykaz uczniów biorących udział w olimpiadach i konkursach
IV Liceum Ogólnokształcącego
 w roku szkolnym 2015/2016
 
Lp.
Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Olimpiada / Konkurs
Etap
Nauczyciel prowadzący
Etap szkolny
1
Eryk Chruściel
Przemysław Wojtaszek
II a
40 Olimpiada Języka Angielskiego
I m-ce w szkole
Marzena Głos
17
2
Natalia Winiarska
II b
Konkurs Krasomówczy „European Public Speaking Competition 2016”
III m-ce w województwie
Marzena Miazek- Banach
1
3
Eryk Chruściel
Weronika Kożuch
II a
II b
XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX
Finaliści
- wynik bdb
- wynik db
Marzena Głos
Marzema Miazek- Banach
35
4
Magdalena Kryczka
Julia Zabielskja
Jan Gawłowicz
Bartosz Zdanikowski
I a
I c
I f
I a
Konkurs na Najlepszego Anglistę Szkoły 2016
Kategoria: klasy I
I m-ce
II m-ce
III m-ce
III m-ce
K. Milewska
K. Milewska
D. Pastuch
K. Milewska
12
5
Monika Chołost
Marta Bartochowska
Eryk Chruściel
Magdalena Duda
Weronika Kożuch
II b
II b
II a
II c
II b
Konkurs na Najlepszego Anglistę Szkoły 2016
Kategoria: klasy II
I m-ce
II m-ce
III m-ce
III m-ce
III m-ce
M. Miazek- Banach
M. Miazek- Banach
M. Głos
M. Miazek- Banach
M. Miazek- Banach
11
6
Jakub Wajszczuk
Beata Filipczak
Marta Bartochowska
Monika Chołost
Marta Chruściel
I b
II d
II b
II b
II d
Konkurs Języka Angielskiego o tematyce ekologicznej „Earth Day”
I m-ce
II m-ce
III m-ce
III m-ce
III m-ce
K. Czub
K. Milewska
M. Miazek- Banach
M. Miazek- Banach
K. Milewska
31
7
Grupa uczniów realizujących projekt eTwinning „Make peace making meat balls”
II a
Konkurs Międzynarodowy „Young Europeans Award”.
 
wyróżnienie
M. Miazek- Banach
12
8
Karolina Sergiel
Mateusz Chudnik
Rafał Bednarczyk
I a
I a
I b
Olimpiada Języka Rosyjskiego
I m-ce
II m-ce
III m-ce
Elżbieta Stadnik- Kowalczyk
 
9
Justyna Strzyżewska
II c
Konkurs na Najlepszego Rusycystę Szkoły 2016
I m-ce
Elżbieta Stadnik- Kowalczyk
 
10
Natalia Biernacja
Karolina Sobiech
I b
XXII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży
Kwalifikacja
A. Cieślak
2
11
Piotr Machowiec
Olga Cieślak
Dorota Sobich
III b
Konkurs biochemiczny UMCS Lublin
IV wyróżnienie w etapie wojewódzkim
K. Grzyb
26
12
Piotr Machowiec
Patryk Michalak
Olga Cieślak
Kamil Brauła
Emilia Łukasik
Natalia Hawryluk
III b
Konkurs Wiedzy Genetycznej UM w Lublinie
III m-ce w etapie wojewódzkim
K. Grzyb
26
13
Beata Filipczak
Mataeusz Paniak
II d
Konkurs biologiczny „Powtórka przed maturą”
Udział w etapie wojewódzkim
K. Grzyb
60
14
Karolina Świder
III a
Olimpiada Języka Niemieckiego
Etap szkolny
H. Sygnecka
3
15
Karolina Świder
III a
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego „An der KUL ist Deutsch cool”
Finalistka
Etapu wojewódzkiego
H. Sygnecka
14
16
Natalia Biernacka
I b
Konkurs „Najlepszy germanista w szkole”
Etap szkolny
H. Sygnecka
10
17
Bogusz Krystian
Sobiech Karolina
I b
I b
Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny”
Wyróżnienie
M. Borkowski
16
18
Zdanikowski Bartosz
Pichnicki Bartłomiej
I a
II a
Międzynarodowy Kangur matematyczny
Wyróżnienie
E. Kosińska
16
19
Krystian Łaski
Przemysław Niedziółka
Dawid Połeć
II a
III e
III e
Ogólnopolski ”Turniej Motoryzacyjny” BRD
II m-ce etap powiatowy
M. Borkowski
 
20
Martyna Garbacik
II e
Olimpiada Geograficzna
Etap szkolny
D. Uszko
5
21
Sidor Klaudia
Brojek Jakub
III c
III c
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Etap okręgowy
A. Cieślak
5
22
Niedziółka Jakub
Sergiel Karolina
Ciećko Justyna
I a
I a
I f
Konkurs Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności
okręgowy- I m-ce
wojewódzki- I m-ce
J. Ziomek
9
23
Kowalczyk Natalia
Brauła Daniel
I a
I a
Konkurs Wiedzy Pożarniczej
Powiatowy- IV m-ce
J. Ziomek
30
24
Ewa Juszczyńska
Katarzyna Piszcz
II a
Olimpiada Przedsiębiorczości
Okręgowy
A. Izdebska- Chadaj
14
25
Piotr Machowiec
III b
Ogólnopolska Olimpiada z chemii
II etap- wojewódzki
Danuta Koć
1
26
Natalia Hawryluk
Olga Cieślak
III b
Olimpiada chemiczna
Szkolny
Danuta Koć
6
27
Karolina Dylak
Natalia Sulej
Natalia Winiarska
I c
I e
II b
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2016”
Udział
Monika Kuśmierz
3
28
Dominika Cegiełka
I c
XV Spontaniczny Turniej Sztuki Recytatorskiej Ścieżki słów”- Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach
Udział
R. Kożuch- Sierociuk
1
29
Izdebski Mateusz
Chruściel Eryk
Czernic Bartek
 
II a
Konkurs fizyczny „Rok przed maturą”
Finał 22.06.2016
J. Sierakowski
8
30
Chruściel Eryk
II a
Międzynardowy KonkursFizyczny“Lwiątko 2016”
wyróżnienie
J. Sierakowski
17
31
Kinga Burdach
Klaudia Niewęgłowska
II c
III c
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Okręgowy
A. Kopeć
4
32
Tomasz Grula
III c
Olimpiada Filozoficzna
Finalista etapu centralnego
A. Kopeć
1
33
Ewelina Dybciak
III a
Olimpiada Biblijna
VII miejsce w etapie wojewódzkim
Ks. A. Wojtkowicz
9
34
Jakub Brojek
Kinga Burdach
Izabela Królak
III c
II c
I c
Olimpiada Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
Finaliści etapu wojewódzkiego
Z. Zalewski
M. Okoń
 
35
Kinga Burdach
Jakub Brojek
Iza Królak
III c
II c
I c
Olimpiada Historyczna
Finaliści etapu wojewódzkiego
 
 
 

Wykaz uczniów biorących udział w olimpiadach i konkursach

IV Liceum Ogólnokształcącego

w roku szkolnym 2014/2015

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Olimpiada/konkurs

Etap/miejsce

Nauczyciel przygotowujący

L. uczestników.

1

Karolina Świder

II a

Olimpiada Języka Niemieckiego

Szkolny

H. Sygnecka

1

2

K. Świder

J. Brojek

K. Burdach

II a

II c

I c

Konkurs na Najlepszego Germanistę Szkoły

I m-ce

II m-ce

III m-ce

H. Sygnecka

10

3

Paula Misiak

I e

Konkurs na plakat “Znani naukowcy niemieckiego obszaru językowego”

I m-ce

H. Sygnecka

8

4

Eryk Chruściel

I a

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Etap wojewódzki

Elżbieta Stadnik- Kowalczyk

10

5

Patrycja Prokopek

Eryk Chruściel

Ewelina Dybciak

II d

I a

II a

Konkurs na Najlepszego Rusycystę Szkoły

I m-ce

II m-ce

III m-ce

Elżbieta Stadnik- Kowalczyk

10

6

Martyna Garbacik

I c

Konkurs na plakat “Znani naukowcy rosyjscy”

I m-ce

Elżbieta Stadnik- Kowalczyk

13

7

Martyna Garbacik

Martyna Jóźwik

Mateusz Goławski

I e

II a

II a

Konkurs geograficzny

Szkolny

Dorota Uszko

10

8

Jakub Brojek

Kinga Burdach

II c

I c

Losy żołnierza I dzieje oręża polskiego

Finaliści- etap wojewódzki

Zygmunt Zalewski

Marek Okoń

 

9

Patrycja Czarnecki

Mateusz Gołąb

I a

I c

Konkurs wiedzy pożarniczej

II miejsce- etap powiatowy

Janusz Ziomek

8

10

Tomasz Grula

Mateusz Warpas

II c

Olimpiada Filozoficzna

T. Grula- finalist etapu okręgowego

Agnieszka Kopeć

 

11

Weronika Zakrzewska- laureatka

Diana Sawczuk- wyróżnienie

Laura Milewska

Ilona Jastrzębska

Patrycja Czarnecka

Weronika Piskorz

Kinga Ochmańska

Kasia Płaskodzińska

 

Konkurs Literacki „Słowa Jana Pawła II”

Konkurs o charakterze otwartym, ogólnopolski

Renata Kożuch- Sierociuk

8

12

Adrian Celej

Jakub Wojtalski

II a

Konkurs “Rok przed maturą”

Udział w finale miejsce 12-18

Jarosław Sierakowski

9

13

Mateusz Izdebski

Eryk Chruściel

Bartłomiej Pichnicki

I a

Konkurs ogólnopolski “Lwiątko 2015”

 

Jarosław Sierakowski

19

14

Jakub Rodak

Daniel Moch

Dawid Połeć

II e

II e

II a

Olipmiada Wynalazczości i Innowacji Technologicznej

Okręgowy

Beata Kuczyńska

3

15

Piotr Machowiec

Kamil Brauła

Michał Wierzchowski

II b

II b

III b

Konkurs biochemiczny UMCS Lublin

Wojewódzki

Katarzyna Grzyb

30

16

Kamil Brauła

II b

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Udział w finale etapu wojewódzkiego

Katarzyna Grzyb

24

17

Piotr Machowiec

Kamil Brauła

II b

II b

Wojewódzki Konkurs biologiczny „Powtórka przed maturą”

II m-ce w etapie wojewódzkim- laureat

Laureat etapu wojewódzkiego

Katarzyna Grzyb

50

18

Dominik Czernic

III c

XXVII Festiwal Poezji Współczesnej

Finał i warsztaty

Joanna Hawryluk- Machowiec

1

19

Paulina Uchaniuk

III c

Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Etap okręgowy udział

Joanna Hawryluk- Machowiec

 

20

Przemysław Wojtaszek

Eryk Chruściel

I a

I a

Ogólnopolskie Dyktando z Języka Angielskiego SYNAPSA SŁOWIK

laureat II m-ce

VIII m-ce

Małgorzata Wierzchowska

13

21

Cezary Kubalski

III a

Ogólnopolskie Dyktando z Języka Angielskiego SYNAPSA SŁOWIK

III m-ce w Polsce

Marzena Miazek- Banach

 

22

Marta Bartochowska

Cezary Kubalski

I b

III a

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Finalista- wynik bardzo dobry

Marzena Miazek- Banach

19

23

Eryk Chruściel

I a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Finalista- wynik bardzo dobry

Małgorzata Wierzchowska

 

24

Monika Chołost

Jakub Wojtalski

I b

II a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Finalista- wynik dobry

Marzena Miazek- Banach

 

25

Przemysław Wojtaszek

I a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Finalista- wynik dobry

Małgorzata Wierzchowska

 

26

Karolina Świder

Kinga Burdach

II a

I c

Ogólnopolski Konkurs na Kartkę z Pamiętnika “Day by Day”

szkolny

Marzena Miazek- Banach

2

27

Cezary Kubalski

III a

XXXIX Olimpiada Języka Angielskiego

Szkolny

Marzena Miazek-
Banach

21

28

Monika Chołost

Marta Bartochowska

Zuzanna Gajdzis

I b

I b

I f

Konkurs Internetowy „Know America 2015”

Szkolny

Marzena Miazek- Banach

3

29

Karolina Świder

Magdalena Golba

II a

III a

Konkurs Językowy „The Point Open 2014/2015”

Szkolny

Marzena Miazek- Banach

2

30

Karolina Świder

II a

Konkurs Internetowy „Faces of America”

II etap

Marzena Miazek- Banach

1

31

Jakub Brojek

Karolina Świder

Dorota Sobiech

II c

II a

II b

Konkurs na Najlepszego Anglistę Szkoły- kategoria klasy drugie

I m-ce

II m-ce

III m-ce

D. Pastuch

M. Miazek- Banach

D. Pastuch

 

32

Eryk Chruściel

Monika Chołost

Marta Bartochowska

I a

I b

I b

Konkurs na Najlepszego Anglistę Szkoły- kategoria klasy pierwsze

I m-ce

II m-ce

III m-ce

M. Wierzchowska

M. Miazek- Banach

M. Miazek- Banach

 

33

Karolina Świder

II a

Konkurs na Recenzję „A Review of my favorite English Book”

I m-ce

M. Miazek- Banach

 

34

Karolina Świder

II a

Konkurs na plakat „Znani naukowcy Wielkiej Brytanii- kat. jęz. angielski”

I m-ce

M. Miazek- Banach

 

35

Natalia Winiarska

Katarzyna Płaskodzińska

I b

Konkurs logiczny organizowany przez KUL

Etap finałowy

Monika Kuśmierz

6

36

Natalia Winiarska

Ewelina Szczygielska

Klaudia Goławska

Natalia Miazio

 

 

I b

Kangur- konkurs matematyczny

Etap szkolny

Monika Kuśmierz

4

37

Maksymilian Piasecki

Wojciech Nowak

Krystian Łaski

II b

III a

II a

Turniej Motoryzacyjny BRD

Wojewódzki – IV miejsce

Marcin Borkowski

3

38

Piotr Machowiec

Piotr Kornaś

Olga Cieślak

Natalia Hawryluk

II b

II b

II b

II b

Kangur- konkurs matematyczny

Szkolny

Marcin Borkowski

4

39

Piotr Machowiec

Natalia Hawryluk

Piotr Kornaś

II b

II b

II b

Konkurs logiczny organizowany przez KUL

Szkolny

Marcin Borkowski

3

40

Magda Golba

Natalia Sopczyńska

Magda Prusak

Radosław Malon

Adrian Celej

Dawid Połeć

Patrycja Prokopek

III a

II a

II a

II a

II a

II a

II d

 

Olimpiada Przedsiębiorczości

 

Okręgowy

 

 

Aneta Izdebska- Chadaj

 

 

Wykaz uczniów biorących udział w olimpiadach i konkursach
IV Liceum Ogólnokształcącego
 w roku szkolnym 2016/2017

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Olimpiada / Konkurs

Etap

Nauczyciel prowadzący

1.

Kinga Burdach

IIIc

Olimpiada Historyczna

laureatka etapu centralnego

Zygmunt Zalewski

Marek Okoń

2.

Martyna Burdach 

Ic

Olimpiada Filozoficzna

finalistka etapu centralnego

Agnieszka Kopeć

3.

Tytus Nawara

IIb

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

wyróżnienie

Marcin Borkowski

4.

Izabela Królak

IIc

Olimpiada Historyczna

wojewódzki

Zygmunt Zalewski

5.

Kinga Burdach

IIIc

Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

finalistka etapu wojewódzkiego

Zygmunt Zalewski

6.

Patrycja Czarnecka

IIIa

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

wojewódzki

Janusz Ziomek

7.

Karolina Sergiel

Jakub Niedziółka

Justyna Ciećko

IIa

IIa

IIb

 

Olimpiada Wiedzy Obronnej

 

wojewódzki

 

Janusz Ziomek

8.

Kinga Redzik

 

Michał Celiński

III b

 

III b

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

 

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

wojewódzki

 

wojewódzki

 

Katarzyna Grzyb

9.

Katarzyna Płudowska

Julia Kozakiewicz

IIb

Wojewódzki Konkurs Biologiczny „Powtórka przed maturą”

laureatki- wojewódzki

Katarzyna Grzyb

10.

Mateusz Paniak

Beata Filipczak

III d

III d

Konkurs Wiedzy Genetycznej

Konkurs Biochemiczny UMCS

wojewódzki

wojewódzki

 

Katarzyna Grzyb

11.

Kacper Woliński (II m-ce)

Maciej Rola (I m-ce)

Zuzanna Gajdzis (II m-ce)

I c

I a

III f

 

V Wojewódzki Konkurs Poprawności Językowej „Mówię i piszę po polsku”

 

wojewódzki

 

Agnieszka Kopeć

Renata Zdanikowska

12.

Maciej Rola

Ia

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

finalista

Dymitr Pastuch

13.

Jakub Wajszczuk

II b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

finalista

Wioletta Tomaszewska

14.

Izabela Królak

IIa

Olimpiada Tematyczna „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

okręgowy

Zygmunt Zalewski

15.

Marta Bartochowska

Monika Chołost

III b

 

Olimpiada Języka Angielskiego

okręgowy

Katarzyna Milewska

16.

Sebastian Trochim

Ib

Olimpiada Filozoficzna

okręgowy

Joanna Hawryluk - Machowiec

17.

Kamil Modrzewski

Daniel Brauła

IIa

Olimpiada Przedsiębiorczości

okręgowy

Aneta Izdebska - Chadaj

18.

Gabriela Pawlik

Ic

Olimpiada Filozoficzna

okręgowy

Agnieszka Kopeć

19.

Kinga Burdach

IIIc

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

okręgowy

Agnieszka Kopeć

20.

Natalia Gromada

Ie

Konkurs Wiedzy Pożarniczej

powiatowy

Janusz Ziomek

 

21.

Aneta Ogrodnik

Maciej Rola

Marcin Walo

Jakub Żętała

Dawid Żondełek

Jan Milewski

 

Ia

 

Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

 

udział w konkursie ogólnopolskim

 

Jarosław Sierakowski

 

 

 

 

22.

Kinga Burdach

III c

Olimpiada Języka Niemieckiego

szkolny- I miejsce

Magdalena Kępa

23.

Maciej Rola

I a

Szkolny Konkurs na Najlepszego Anglistę klas pierwszych

I miejsce

Dymitr Pastuch

24.

Julia Zabielska

II c

Szkolny Konkurs na Najlepszego Anglistę klas drugich

I miejsce

Katarzyna Milewska

25.

Sebastian Trochim

I b

Szkolny Konkurs na Najlepszego Germanistę

I miejsce

Magdalena Kępa

26.

Maria Woźniak

I c

Konkurs na Plakat „Znana postać danego obszaru językowego”

I miejsce

Marzena Miazek- Banach

27.

Kinga Janaszek

II c

Konkurs na Prezentację Multimedialną „Mój ulubiony zespół brytyjski/ amerykański”

I miejsce

Katarzyna Milewska

28.

Magdalena Rosłoń

I b

Konkurs Piosenki Angielskiej

I miejsce

Katarzyna Milewska

29.

Zuzanna Woźniak

Klaudia Konieczna

I b

XXIII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

 

Agnieszka Cieślak

 

30.

Zuzanna Sawicka (II m-ce)

Julia Kozłowska (III m-ce)

Natalia Pogonowska (III m-ce

I b

I b

I e

Szkolny Konkurs na Najlepszego Anglistę klas pierwszych

szkolny

Katarzyna Milewska

Katarzyna Milewska

Wioletta Tomaszewska

31.

Magdalena Kryczka (II m-ce)

Jakub Wajszczuk (III m-ce)

II a

II b

Szkolny Konkurs na Najlepszego Anglistę klas drugich

szkolny

Katarzyna Milewska

Wioletta Tomaszewska

32.

Maciej Rola (II m-ce)

Natalia Biernacka  (III m-ce)

I a

II b

Szkolny Konkurs na Najlepszego Germanistę

szkolny

Magdalena Kępa

 

Wykaz uczniów biorących udział w olimpiadach i konkursach

IV Liceum Ogólnokształcącego

w roku szkolnym 2013/2014

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Olimpiada/konkurs

Etap/miejsce

Nauczyciel przygotowujący

L. uczestników.

1.

Maksymilian Piasecki

Krystian Łaski

Wojciech Nowak

II B

I A

II A

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

powiat – I miejsce

woj. -VII miejsce

Marcin Borkowski

3

2.

Jakub Wojtalski

I A

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

finalista

Marzena Miazek- Banach

11

3.

Karolina Świder

I A

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

udział w etapie centralnym

Marzena Miazek- Banach

37

4.

Jakub Brojek

I C

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

udział w etapie centralnym

Dymitr Pastuch

37

5.

Alicja Strzyżewska

III B

Wojewódzki Konkurs Znajomości Języka Angielskiego „Make Friends with English”

Laureatka –
I miejsce

Marzena Miazek - Banach

7

6.

Adrianna Lipińska

I A

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

udział w etapie okręgowym

Zofia Kamola

1

7.

Patryk Michalak

I B

Konkurs Recytatorski Języka Rosyjskiego

Laureat – I miejsce w etapie  wojewódzkim

Elżbieta Stadnik - Kowalczyk

10

8.

Karina Ostrysz

II A

Konkurs Recytatorski Języka Rosyjskiego

II miejsce na etapie wojewódzkim

Elżbieta Stadnik – Kowalczyk

10

9.

Sylwia Sypulska

Klaudia Sulej

II A

II A

Olimpiada Języka Rosyjskiego

udział w Olimpiadzie na etapie wojewódzkim

 

Elżbieta Stadnik – Kowalczyk

7

10.

Marcin Zalech

II C

III etap – finał wojewódzki Konkursu o Samorządzie Terytorialnym w Lublinie

Finał wojewódzki

 

Beata Olek

1

11.

Jakub Rodak

Dawid Połeć

Karol Witek

I A

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

Okręgowy

Beata Olek

3

12.

Klasa I A

I A

Matematyka bez granic – ogólnopolski konkurs matematyczny

III miejsce w rejonie , IX w Polsce

Ewa Kosińska

33

13.

Żętała Patryk

Rodak Jakub

Wojtalski Jakub

Dybciak Ewelina

Sopczyńska Natalia

Świder Karolina

I A

I A

I A

I A

I A

I A

Kangur Matematyczny 2014

 

Ewa Kosińska

6

14.

Aleksandra Kamińska

Peryt Dominika

Nowak Wojciech

Wiśniewski Marcin

Radosław Józwik

II A

II A

II A

II A

III A

Kangur 2014

 

Ewa Kosińska

 

4

 

 

1

15.

Bartosz Rosa

I A

Konkurs logiczny KUL

 

udział

Ewa Kosińska

1

16.

Joanna Dębowska

II B

Olimpiada Promocji zdrowego stylu życia PCK

III – miejsce w etapie wojewódzkim -laureatka

Katarzyna Grzyb

30

17.

Kamil Brauła

Aleksandra Wieczorek

Marlena Ostrowska

I B

I B

II B

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Udział w etapie wojewódzkim

Katarzyna Grzyb

30

18.

Michał Olkowicz

Marta Więckowska

Piotr Machowiec

III B

Konkurs Biochemiczny UMCS w Lublinie

Udział w etapie wojewódzkim

Katarzyna Grzyb

42

19.

Michał Olkowicz

III B

Konkurs Wiedzy Genetycznej UM w Lublinie

Udział w etapie wojewódzkim

Katarzyna Grzyb

37

20.

Hawryluk Natalia

Rzewuska Natalia

I B

Ogólnopolski Turniej Szkół EKO

Laureatki I stopnia

Katarzyna Grzyb

2

21.

Karwowska Magdalena

Zdanowska Gabriela

II B

Konkurs Biologiczny „ Powtórka przed maturą”

Wojewódzki- wyniki 13.06.2014

Katarzyna Grzyb

37

22.

Ochmańska Kinga

Przeździak Anna

Karwowska Magdalena

II B

Wojewódzki konkurs na ekologiczną szkolna gazetkę „Moja ojczyzna – lubelszczyzna”

Wyniki 04.06.2014

Katarzyna Grzyb

3

23.

Szczygielska Mariola

Jędrzejewicz Magdalena

III F

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Finalistka etapu wojewódzkiego

Agnieszka Kopeć

2

24.

Lewoszewski Kamil

III F

Olimpiada Filozoficzna

Finalista etapu centralnego

Agnieszka Kopeć

1

25.

 

 

Konkurs „Dzień Bezpiecznego Komputera” – etap szkolny

 

Monika Kuśmierz

14

26.

Prokopek Patrycja

I D

Konkurs matematyczny – Kangur 2014

Etap szkolny

 

Monika Kuśmierz

1

27.

Prokopek Patrycja

Rosłoń Mateusz

I D

III C

Konkurs logiczny

Etap szkolny

Monika Kuśmierz

2

28.

Uchaniuk Paulina

Zalech Marcin

II C

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Etap okręgowy

Joanna Hawryluk-Machowiec

2

29.

Uczniowie Kl. II B i II C

 

Konkurs „Matematyczne preteksty”

Etap szkolny

Monika Kuśmierz

20

 

30.

5 uczniów

7 uczniów

I A

II A

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Eureka”

Siedem wyróżnień

Jarosław Sierakowski

12

31.

5 uczniów

13 uczniów

I A

II A

Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

Wyróżnienie i tytuł „taon” nagroda książkowa

Jarosław Sierakowski

18

32.

Kudrycka Magdalena

II A

Konkurs Tłumaczeniowy z Języka Angielskiego

Awans do II etapu

Marzena Miazek – Banach

8

33.

Lewoszewski Kamil

III F

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

 

Laureat wojewódzki

Zygmunt Zalewski

4

34.

Lewoszewski Kamil

III F

XL Olimpiada Historyczna

Laureat wojewódzki

Zygmunt Zalewski

4

 

35.

Olkowicz Michał

III B

Ogólnopolski Konkurs chemiczny SGGW „Start po indeks”

Otrzymał indeks na dowolny kierunek SGGW

Danuta Koć

1

36.

Swędra Katarzyna

III C

Konkurs Literacki „Słowa Jana Pawła II pt. „Tajemnica słowa” (MBP-Siedlce)

II nagroda

R. Kożuch - Sierociuk       
 ks. Łukasz Kałaska
 

6

37.
IV Liceum Ogółnokształcące 
im. Jana Pawła II w Łukowie
---
X Edycja Turnieju
"Młoda Krew Ratuje Życie"
udział --- ---
38. Justyna Zalewska  
Finał I międzyszkolnego konkursu recytatorskiego
pt. „Cóż jest piękniejszego niż wysokie drzewa” – drzewo w poezji
 
17 jesienny konkurs recytatorski pt. „Mimozami jesieni się zaczyna…- literacki obraz zmienności i urody świata”
 
Udział w eliminacjach powiatowych
Powiatowy turniej sztuki recytatorskiej pt. „Fletnia żałobna”
 

finalistka, I miejsce

 

 

 

udział w eliminacjach powiatowych

 

udział

   

 

Wykaz uczniów biorących udział w olimpiadach i konkursach

IV Liceum Ogólnokształcącego

 w I i II semestrze roku szkolnego 2012/2013

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Olimpiada/konkurs

Etap/miejsce

Nauczyciel prowadzący

Etap szkolny- liczba uczestników

1.

Martyna Kuczyńska

III D

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Finalistka etapu wojewódzkiego

Katarzyna Grzyb


¾

2.

Joanna Dąbrowska

I B

Udział w etapie wojewódzkim

3.

Adrianna Celińska

III D

Konkurs Wiedzy Genetycznej

Udział w etapie wojewódzkim

Katarzyna Grzyb


50

4.

Jakub Gajaszek

III B

5.

Grzegorz Kurowicki

III B

Konkurs Biochemiczny UMCS Lublin

Udział w etapie wojewódzkim

Katarzyna Grzyb

 

 

70

6.

Piotr Michałowski

III B

7.

Marta Więckowska

II B

8.

Magda Karwowska

III C

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

okręgowy

Joanna Hawryluk- Machowiec

3

9.

Katarzyna Czubaszek

II B

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Finalistka

Marzena Miazek- Banach

20

10.

Aneta Pulik

III A

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Day by Day”

III m-ce w Polsce

Dymitr Pastuch

2

11.

Kacper Michalec

III C

Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej

Udział

Marzena Miazek- Banach

¾

12.


Hubert Chojniak

II F


Szkolny Konkurs na Najlepszego Germanistę Szkoły

I m-ce kat. klasy II

Paweł Kowalski

 

20

13.

Arkadiusz Pietrucha

I E

I m-ce kat. Klasy I

Anna Okleja

20

14.

Grzegorz Kurowicki

III B

Konkurs Logiczny

Udział w finale

Marcin Borkowski

 


15

15.

Sylwia Bajura

III B

Udział w finale

16.

Michał Wierzchowski

I B

Etap szkolny

17.

Michał Wierzchowski

I B

 

 

Konkurs Kangur 2013

Wyróżnienie

Marcin Borkowski

 

21

18.

Anna Kiryła

I B

Udział

19.

Paulina Zalewska

I B

Udział

20.

Grzegorz Kurowicki

III B

 

 

Turniej Motoryzacyjny

III miejsce w etapie powiatowym

Marcin Borkowski

 

 

45

21.

Maksymilian Piasecki

I B

22.

Filip Stolarczuk

III A

23.

Karolina Dołęga

III E

Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

I miejsce

 

 

12

24.

Emilia Brzozowska

III E

I miejsce

 

25.

Martyna Grams

II A

Konkurs na Najlepszego

 

Anglistę Szkoły- klasy II

I miejsce

Małgorzata Wierzchowska


12

26.

Alicja Strzyżewska

II B

I miejsce

Marzena Miazek- Banach

 

27.

Cezary Kubalski

I A

Konkurs na Najlepszego Anglistę Szkoły- klasy I

I miejsce

Marzena Miazek- Banach


15

28.

Marcin Wiśniewski

I A

II miejsce

29.

Sylwia Sypulska

I A

Konkurs na Najlepszego Rusycystę Szkoły- klasy I

I miejsce

Emilia Osęka

8

30.

Maria Swędra

II B

Konkurs na Najlepszego Rusycystę Szkoły- klasy II

I miejsce

Ilona Dmowska

8

31.

Robert Bartoszewski

II A


Konkurs statystyczno- demograficzny Sigma2

III miejsce

Ewa Kosińska


3

32.

Radosław Józwik

33.

Michał Wierzchowski

34.

Cała Kl. I A

I A

Matematyka bez granic

III miejsce

36

35.

Ola Kamińska

I A

 

Kangur 2013

wyróżnienie

 

36.

Radek Józwik

II A

Wyróżnienie

 

37.

Marek Karwowski

II A

Wyróżnienie

 

38.

Hanna Dybciak

III B


Konkurs Wiedzy Biblijnej

Finalista diecezjalny

Marek Okoń


Ponad 40

39.

Agnieszka Wysokińska

III B

40.

Radosław Józwik

II A

Olimpiada Historyczna

Finalista wojewódzki

Marek Okoń

 

41.

Robert Bartoszewski

 

 

II A

 

 

 

 

 

 

Konkurs fizyczny Lwiątko

wyróżnienie

 

Jarosław Sierakowski

 

 

 

 

8

42.

Radosław Józwik

udział

43.

Adam Rębowicz

44.

Adam Koślacz

45.

Kamil Drabarz

46.

Michał Wieczorek

47.

Marek Domański

48.

Martyna Kuczyńska

III D

Konkurs logiczny UMCS

Finał

Monika Kuśmierz

15

49.

Aneta Pulik

III A

 

 

 

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Finalistka etapu wojewódzkiego

Stanisław Oleszkiewicz

 

50.

Mariola Szczygielska

II E

 

 

51.

Mariola Wdowiak

III B

 

 

52.

Radosław Józwik

II A

 

 

53.

Maria Swędra

 

II B

 

 

54.

Michał Olkowicz

II B

Konkurs „Młodzież zapobiega pożarom”

II miejsce w powiecie

Stanisław Oleszkiewicz

 

55.

Kinga Szekalis

II F

 

56.

Karolina Kazana

I D

Powiatowy Konkurs Literacki „Jeden dzień z życia- kartka
z pamiętnika”

nagroda główna

Renata Kożuch- Sierociuk

 

1

57.

Magdalena Golba

I D

Turniej Sztuki Recytatorskiej „Ścieżki słów”

Udział

1

58.

Mariola Szczygielska

II F

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Etap okręgowy

Agnieszka Kopeć

3

59.

Kamil Lewoszewski

II F

 

 

Olimpiada Filozoficzna

Etap okręgowy

Agnieszka Kopeć

 

 

4

60.

Sylwia Rajdaszka

II F

61.

Kamil Sudoł

II F

62.

Witold Uss

III F

63.

Mariola Szczygielska

II F

Ogólnopolski Konkurs poświęcony pamięci Powstania Styczniowego

Wyniki we wrześniu

Agnieszka Kopeć

 

64.

Kamil Lewoszewski

II F

 

65.

Joanna Szczuchniak

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej [„Civitas Christiana”]

 

Etap diecezjalny

Ks. Piotr Sawiuk


40

 

Początek strony