• Osiągnięcia przedmiotowe

Wykaz uczniów biorących udział w olimpiadach i konkursach oraz zawodach sportowych w roku szkolnym 2018/2019

Lp. Imię i nazwisko ucznia Klasa Olimpiada/Konkurs Etap Nauczyciel prowadzący
1. Krzysztof Koper 2C Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa “Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1921-1956” finalista etapu centralnego p. Zygmunt Zalewski
p. Małgorzata Wiącek
2. Martyna Burdach 3C XXXI Olimpiada Filozoficzna finalistka etapu centralnego p. Agnieszka Kopeć
3. Dawid Borkowski 2C Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa “Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1921-1956” laureat zawodów
II stopnia
p. Zygmunt Zalewski
p. Małgorzata Wiącek
4. Klaudia Bakan 2C XLIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego finalistka zawodów II stopnia etapu okręgowego p. Agnieszka Kopeć
5. Monika Dąbrowska 2C XLIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego udział w etapie okręgowym p. Agnieszka Kopeć
6. Weronika Łukasiewicz 2C XLIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego udział w etapie okręgowym p. Agnieszka Kopeć
7. Katarzyna Wilczyńska 2C XLIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego udział w etapie okręgowym p. Agnieszka Kopeć
8. Ewa Poźniak 2A XXXI Olimpiada Filozoficzna udział w etapie okręgowym p. Agnieszka Kopeć
9. Kacper Galiński 3C XXXI Olimpiada Filozoficzna udział w etapie okręgowym p. Agnieszka Kopeć
10. Robert Cabaj 1A XXXI Olimpiada Filozoficzna udział w etapie okręgowym p. Agnieszka Kopeć
11. Patryk Kachniarz 1A Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny 2019“ wyróżnienie p. Hanna Konstanta
12. Rafał Szczygielski 1A Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny 2019“ wyróżnienie p. Hanna Konstanta
13. Patryk Patkowski 1A Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny 2019“ wyróżnienie p. Hanna Konstanta
 14. Marta Chudzik 2B  XIX Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX finalistka p. Dymitr Pastuch
15. Katarzyna Nurzyńska 2D XIX Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX finalistka p. Marzena Miazek-Banach
16. Karolina Ciężka 2D XXVII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia II miejsce w etapie rejonowym p. Katarzyna Grzyb
17. Bartosz Ostrysz 2B Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Lekkoatletyce
- rzut oszczepem
I miejsce w Finale Województwa Lubelskiego p. Agnieszka Król
p. Rafał Słodkowski
18. Bartłomiej Uchaniuk 1D Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Lekkoatletyce
- bieg na 400 metrów
 VII miejsce w finale p. Agnieszka Król
p. Rafał Słodkowski
19. Adam Borowiec
Jakub Rybka
Jakub Stradczuk
Rafał Szczygielski
Bartłomiej Uchaniuk
Jan Woźniak
Maciej Mościcki
Paweł Osiński
Jakub Żętała
3A
1B
1B
1A
1D
1A
1B
3A
3A
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w sztafetowych biegach przełajowych  VIII miejsce w finale p. Agnieszka Król
p. Rafał Słodkowski
20. Patrycja Zabłocka
Małgorzata Rychta
Milena Zarzycka
3C
1A
3B
 Mistrzostwa Rejonu Bialskopodlaskiego w pływaniu IV miejsce w finale
(styl motylkowy)
VI miejsce w finale
(styl dowolny)
V miejsce w finale
(styl grzbietowy)  
 p. Agnieszka Król